Nasza kadra

Specjaliści Warsaw Clinic

Polscy lekarze są jednymi z najlepiej wykształconych specjalistów na świecie. Tworząc im odpowiednie warunki medyczne w Warsaw Clinic sprawiliśmy, że rozwinęli pełnię swoich możliwości, co zaowocowało osiąganiem prawdziwie magicznych efektów podczas zabiegów.

Nasi eksperci pomogą Ci wybrać odpowiedni zabieg

Nasi specjaliści oferują szereg zabiegów, które pomogą Ci dobrać w trakcie konsultacji. Jeśli nie jesteś pewien, który zabieg z naszej oferty jest dla Ciebie odpowiedni, skontaktuj się z nami i umów się na konsultację z wybranym lekarzem.

Poznaj naszą kadrę medyczną

Dr Dominika Białas

Lekarz okulista
(specjalizacja w zakresie chirurgii okulistycznej i plastycznej powiek)

Szczególne miejsce w jej codziennej pracy z Pacjentami zajmują operacje estetyczne powiek i zabiegi rekonstrukcyjne. Dotychczas wykonała już ponad 3 tysiące tego typu zabiegów operacyjnych.

Dr Dominika Białas, jako drugi polski lekarz w historii, została członkinią prestiżowego Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Okuloplastycznej i Rekonstrukcyjnej ESORPS (European Society of Ophthalmic Plastic And Reconstructive Surgery). Towarzystwo to zrzesza najlepszych chirurgów plastyków i okulistów, wykonujących zabiegi w zakresie aparatu ochronnego oka, dróg łzowych i oczodołu. Aby zostać członkiem ESOPRS należy spełniać rygorystyczne wymagania, obejmujące odpowiedni zakres wykonywanych operacji, działalności i publikacji naukowych. Doktor Białas należy także do Polskiego Towarzystwa Okulistycznego i Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, z pięcioletnim stażem specjalizacyjnym w Klinice Okulistyki I Wydziału Lekarskiego WUM (Szpital Dzieciątka Jezus w Warszawie) oraz dziesięcioletnim doświadczeniem zawodowym w Klinice Okulistyki Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Od 2020 r. kontynuuje karierę kliniczną w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej w Warszawie.

Regularnie uczestniczy w kongresach naukowych oraz kursach i szkoleniach z zakresu okulistyki, chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Autorka artykułów naukowych w specjalistycznych czasopismach, autorka wystąpień na branżowych sympozjach, a od 2019 r. wykładowca i szkoleniowiec w Centrum Edukacji Medycznej w Warszawie.

Dr Tomasz Wiśniewski

UROLOG
(specjalizacja w zakresie chirurgii urologicznej i plastyki prącia)

Doktor Tomasz Wiśniewski posiada 30 lat doświadczenia medycznego, co czyni go niekwestionowanym specjalistą w zakresie chirurgii urologicznej i plastyki męskich narządów płciowych.

Na co dzień przeprowadza kompleksową diagnostykę oraz leczenie pacjentów urologicznych, w tym przeprowadza zabiegi chirurgiczne z zakresu urologii. Szczególne miejsce w jego codziennej pracy zajmują konsultacje mężczyzn z zaburzeniami erekcji oraz problemami z przedwczesnym wytryskiem, a także zabiegi obejmujące plastyki prącia.

Doktor Wiśniewski jest stypendystą European Board of Urology. Należy do Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego. Swoje umiejętności praktyczne doskonalił w Klinice Urologii CSK MSWiA w Warszawie oraz Centrum Onkologii-Instytut w Warszawie. Obecnie pełni funkcję Ordynatora Oddziału Zabiegowego Szpitala Centrum Medycznego Damiana. Od wielu lat bierze czynny udział w konferencjach i kongresach medycznych. Jest autorem licznych publikacji naukowych.

Ukończył studia w Akademii Medycznej w Warszawie. Uzyskał II stopień specjalizacji w zakresie urologii oraz I stopień specjalizacji w zakresie chirurgii ogólnej.

Dr Katarzyna Cieloch

LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ
(specjalizacja w zakresie stosowania wypełniaczy)

Doktor Katarzyna Cieloch specjalizuje się w stosowaniu kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej oraz osocza. Wykonuje zabiegi redukcji zmarszczek, wypełniania i modelowania twarzy.

Ukończyła medycynę na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Dodatkowo zrealizowała studia podyplomowe na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, na kierunku „Medycyna estetyczna dla lekarzy”, które ukończyła z wynikiem bardzo dobrym.

Od kliku lat regularnie uczestniczy w licznych kongresach i sympozjach naukowych organizowanych przez Off Label Experts, Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Innowacyjną Akademię Dermatologii Estetycznej (IADE) pod patronatem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Systematycznie zdobywana wiedza i doświadczenie czynią ją prawdziwą artystką w swojej dziedzinie. Jej zabiegi są formą sztuki, która łączy uwarunkowania anatomiczne Pacjentów z ich najskrytszymi marzeniami i oczekiwaniami.

Mgr Piotr Chyliński

FIZJOTERAPEUTA
(specjalizacja w zakresie masażu leczniczego i stosowania urządzeń HI-TECH)

Posiada ponad 35 lat doświadczenia w zawodzie. Dysponuje kliniczną praktyką fizjoterapeutyczną w obszarze traumatologii, ortopedii, reumatologii, neurologii, chirurgii, interny i pediatrii. Jest ukierunkowany na diagnostykę funkcjonalną i terapie wg metod specjalnych fizjoterapii.

Jest zwolennikiem stosowania terapii łączonych w oparciu o masaż leczniczy, terapie manualną i stosowanie urządzeń HI-TECH takich jak: laser, ultradźwięki, pole magnetyczne, czy fale radiowe.

Jest Koordynatorem Kształcenia Praktycznego Wydziału Medyczno-Społecznego Warszawskiej Akademii Medycznej Nauk Stosowanych, wieloletni członek Zarządu Oddziału Mazowieckiego Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii. Zasłużony nauczyciel akademicki.

Lek. Daniel Samad

ASYSTENT

Daniel Samad absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na wydziale English Division, na chwilę obecną odbywa staż podyplomowy w SPZOZ w Płońsku. Podczas studiów członek kół naukowych chirurgicznych w językach polskim i angielskim. Świetnie posługuje się językiem angielskim, polskim oraz arabskim.

Jego życiową pasją jest chirurgia. W Warsaw Clinic zajmuje się asystowaniem podczas zabiegów chirurgii i medycyny estetycznej. Ponadto odpowiada za organizację obsługi Pacjentów zagranicznych z krajów Arabii Saudyjskiej i Emiratów Arabskich.