Nasza kadra

Specjaliści Warsaw Clinic

Warsaw Clinic to nowoczesna klinika chirurgii specjalizująca się w zabiegach z zakresu okulistyki, medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej.

To wyjątkowe, na polskiej mapie centrów medycznych miejsce, jest połączeniem innowacyjnych rozwiązań w zakresie leczenia, wyposażenia w najnowocześniejszy sprzęt medyczny oraz doświadczonego personelu. Połączenie tych elementów stworzyło unikalną jakość, umożliwiającą przeprowadzanie zabiegów na najwyższym światowym poziomie, bez jakichkolwiek kompromisów.

Nasi eksperci pomogą Ci wybrać odpowiedni zabieg

Nasi specjaliści oferują szereg zabiegów, które pomogą Ci dobrać w trakcie konsultacji. Jeśli nie jesteś pewien, który zabieg z naszej oferty jest dla Ciebie odpowiedni, skontaktuj się z nami i umów się na konsultację z wybranym lekarzem.

Poznaj naszą kadrę medyczną

Dr Dominika Białas

Lekarz okulista

ze specjalizacją w obszarze chirurgii plastycznej powiek i dróg łzowych. Szczególne miejsce w jej codziennej pracy z pacjentami zajmują operacje estetyczne powiek, zabiegi rekonstrukcyjne oraz leczenie chirurgiczne niedomykalności szpary powiekowej w przebiegu porażenia nerwu twarzowego. Dotychczas wykonała już ponad 3 tysiące tego typu zabiegów operacyjnych.

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, z pięcioletnim stażem specjalizacyjnym w Klinice Okulistyki I Wydziału Lekarskiego WUM (Szpital Dzieciątka Jezus w Warszawie) oraz dziesięcioletnim doświadczeniem zawodowym w Klinice Okulistyki Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Od 2020 r. kontynuuje karierę kliniczną w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej w Warszawie.

Regularnie uczestniczy w kongresach naukowych oraz kursach i szkoleniach z zakresu okulistyki, chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Autorka artykułów naukowych w specjalistycznych czasopismach, autorka wystąpień na branżowych sympozjach, a od 2019 r. wykładowca i szkoleniowiec w Centrum Edukacji Medycznej w Warszawie. Członek Polskiego Towarzystwa Okulistycznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Dr Dominika Białas, jako drugi polski lekarz w historii, została także członkiem prestiżowego Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Okuloplastycznej i Rekonstrukcyjnej ESORPS (European Society of Ophthalmic Plastic And Reconstructive Surgery). Towarzystwo to zrzesza najlepszych chirurgów plastyków i okulistów, wykonujących zabiegi w zakresie aparatu ochronnego oka, dróg łzowych i oczodołu. Aby zostać członkiem ESOPRS należy spełniać rygorystyczne wymagania, obejmujące odpowiedni zakres wykonywanych operacji, działalności i publikacji naukowych.

Magister Fizjoterapii Piotr Chyliński

Szef zespołu rehabilitacji Warsaw Clinic

Specjalista w zakresie fizjoterapii funkcjonalnej, terapii manualnej aparatu ruchu, masażu funkcjonalnego powięziowo-mięśniowego, limfatycznego i segmentarnego.

Ponad 35 lat doświadczenia w zawodzie. Kliniczna praktyka fizjoterapeutyczna w obszarze traumatologii, ortopedii, reumatologii, neurologii, chirurgii, interny i pediatrii. Ukierunkowanie na terapie wg metod specjalnych fizjoterapii, reedukacje nerwowo-mięśniowe wg Koncepcji PNF, diagnostykę funkcjonalną z programem fizjoterapii i fizjoprofilaktyki.

Prodziekan Wydziału Nauk Medycznych Mazowieckiej Uczelni Medycznej, wieloletni członek Zarządu Oddziału Mazowieckiego Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii. Zasłużony nauczyciel akademicki.

Dr Daniel Samad

Asystent chirurga

Lek. Daniel Samad absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na wydziale English Division, na chwilę obecną odbywa staż podyplomowy w SPZOZ w Płońsku. Podczas studiów członek kół naukowych chirurgicznych w językach polskim i angielskim. Ukończył szkołę podstawową w Libanie. Świetnie się posługuje językiem angielskim, polskim oraz arabskim.